Tüm muhasebe programlarıyla entegre olarak çalışabilen Fatura Kolay sistemi sayesinde fatura kesim ve teslim sürecinde yaşanan tüm olumsuzluklar önlenmiş olur. Bu sistem sayesiyle şirketler hem maliyet hemde zaman açısından kazanç sağlar.  Fatura kolay, karmaşık olmayan, kullanıcı dostu bir sistemdir. Bu sistem sayesinde istenilen yerden faturalarınızı yazdırıp, sisteme tanımlı yazıcılar tarafından çıktısını alarak, faturalarınızın gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

fatura kolay fatura kesme ekranı

Muhasebe programınaza entegre olan bu sistem sayesinde, fatura keseceğiniz sırada  her müşteriniz için tekrar tek tek kayıt açmanıza gerek yoktur.  Tüm müşterilerinizin fatura bilgileri direkt sisteme dahil olduğundan tek yapmanız gereken size sunulan ara yüzü kullanarak, fatura kesmek istediğiniz firmayı, hizmet türünü seçtikten sonra fatura tutarının girişini yapmak.

fatura kolay fatura kesme

Kestiğiniz faturayı yazdırmak için fatura basım ekranına geldikten sonra ilgili faturayı seçip, yazdır butonunu tıkladıktan sonra belirlemiş olduğunuz yazıcıdan faturanızın çıktısını alabilirsiniz. Proaktif tarafından sunulan bu hizmet ile dilerseniz faturalarınızın çıktısı Proaktif yazıcılarından alınarak uzak lokasyonda zarflıp, müşterilerinize kurye ile imza karşılığında teslim edilir.  Bu işlem sonrasında kurye ile imza karşılığında teslim edilen faturalar, sizlere raporlanır.

 

Fatura Kolay Hangi Hizmetleri Sunar?

 

  • Satış faturalarınızın ihtiyaç duyulduğu anda basılması;
  • Faturanın istenirse uzak lokasyonda zarflanarak müşterinize kurye ile imza karşılığı teslim edilmesi, teslim kanıtlarının raporlanması;
  • Kesilen faturaların ikinci nüshalarının saklanması, arşivlenmesi
  • Faturanın elektronik formatta (pdf) arşivlenmesi;
  • Faturanın elektronik formatta (pdf) müşteriye KEP (kayıtlı elektronik posta) olarak gönderilmesi, teslim kanıtlarının raporlanması.
  • Fatura üzerindeki boş alanlara dinamik değişken mesajlar yazılması
  • Fatura ile birlikte insert, broşür, ürün kataloğu gönderimi